يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١
صفحه اصلي > ارسال مقاله 
ارسال مقاله
 

محققان و شرکت‌کنندگان ارجمند در سمینار می‌توانند مقالات خود را حداکثر تا 15 آذر ماه 1398 همراه با اطلاعات تکمیلی شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی و آدرس ایمیل به آدرس زیر ارسال نمایند: 

sspt@uswr.ac.ir

 نتایج داوری و آخرین وضعیت مقالات ارسالی از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد. 

قبل از مبادرت به نگارش و ارسال مقاله، پیشنهاد می‌شود جهت تسهیل نگارش و اطلاع از جزئیات نحوۀ آماده‌سازی خلاصه مقالۀ خود، حتماً راهنمای زیر را بدقت مطالعه فرمایید. رعایت کامل نکات زیر در تنظیم و ارسال خلاصه مقالات ضروری می‌باشد.

 

راهنمای ارسال مقاله:

چکیده مقاله ارسالی شامل بخش‌های زیر ‌باشد:

مقدمه و هدف: به صورت کوتاه اهمیت موضوع شرح داده شده و در انتها هدف از انجام پژوهش ذکر گردد.

روش کار: جزییات روش پژوهش ( پژوهش‌­های کمّی، کیفی، مروری) به صورت خلاصه ذکر گردد.

یافته­‌ها: یافته‌­های حاصل از پژوهش خود را در حد امکان با جزئیات قید بفرمایید.

نتیجه‌گیری: نتیجه­‌گیری و پیشنهادهای خود در جهت دستیابی به راهکارهای علمی مبتنی بر پژوهش انجام شده توسط نویسنده محترم، قید گردد.

 واژه­‌های کلیدی: ۶ - ۳ واژه کلیدی بر اساس عنوان و متن مقاله

 خلاصه مقاله در يك صفحه و تعداد واژگان آن حداکثر ۳۰۰ کلمه می‌باشد. چکیده فوق می‌تواند به زبان فارسی یا انگلیسی باشد.

 

مقالات فارسی

عنوان چکیده مقاله به صورت وسط‌چین با قلم B Titr سایز ۱۴ و به صورت ضخیم [۱] نگارش گردد. در زیر عنوان و با یک سطر فاصله، اسامی نویسندگان به صورت وسط‌چین با قلم B Nazanin سایز ۱۰ و به صورت ضخیم نوشته شود. در سطر بعدی وابستگی علمی [۲] نویسندگان به صورت وسط‌چین با قلم B Nazanin سایز ۱۰ و به صورت غیر‌ضخیم قید گردد. برای ذکر وابستگی علمی از نوشتن کلمات دکتر و مهندس اجتناب شود. قید نام دانشکده، نام دانشگاه/موسسه/سازمان/ مرکز تحقیقات و هر یک از نویسندگان الزامی است. نویسنده مسئول لازم است با علامت * مشخص شود و علاوه بر موارد فوق شماره تماس و ایمیل وی نیز قید گردد.

با یک سطر فاصله از ذکر وابستگی علمی، متن چکیده مقاله با قلم B Nazanin سایز ۱۲ با فاصله خطوط تک فاصله [۳] و به صورت هم‌تراز [۴] تنظیم گردد. سرفصل‌ها در ابتدای هر خط و با یک سطر فاصله از قبلی و با فونت و سایز فوق به صورت ضخیم مشخص گردند.

واژه‌های کلیدی شامل ۶ - ۳ واژه استخراج شده از عنوان و متن چکیده می‌‌باشد. لازم است واژه‌های کلیدی با قلم B Nazanin  سایز ۱۲ و به صورت ضخیم نگارش شود. (فایل Word تنظیم خلاصه مقاله فارسی بر اساس فرمت تعیین شده را از اینجا دانلود نمایید.)

 

مقالات انگلیسی

در صورت تنظیم چکیده مقاله به زبان انگلیسی، لازم است برای عنوان مقاله از قلم Tahoma سایز 14 به صورت ضخیم و برای دیگر بخش‌ها از قلم Times New Roman استفاده شود. سایز، ضخامت قلم و فاصله خطوط مشابه راهنمای فارسی رعایت گردد. (فایل Word تنظیم خلاصه مقاله انگلیسی بر اساس فرمت تعیین شده را از اینجا دانلود نمایید.)

 

در صورت پذیرش چکیده مقاله به صورت سخنرانی و یا پوستر، حضور نویسنده مسئول و یا نماینده وی جهت ارائه در زمان و سالن تعیین شده الزامی است. در غیر این صورت گواهی و  امتیاز ارائه مقاله در کنگره به نویسنده گرامی تعلق نخواهد نگرفت.

 [۱] Bold

[۲] Affiliation

[۳] Single space

[۴] Justify

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1924 | کل بازدید : 112793 
دانشگاه علوم بهزیستی...مراکز پژوهشی دانشگاهمراکز درمانیگروه های آموزشیکتابخانه مرکزیتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved . دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی