سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
صفحه اصلي > درباره سمینار 
درباره سمینار
 

درباره سمینار

پیشرفت علوم در حوزه‌های مختلف باعث بهبود کیفیت زندگی و افزایش طول عمر در جوامع انسانی شده است. امروزه، سبک زندگی انسان‌ها بطور قابل ملاحظه‌ای دستخوش تغییر شده و تابلوی بیماری‌ها و اختلالاتی که سلامت جوامع بشری را تهدید می کنند در مقایسه با آنچه انسان‌ها در سده‌های گذشته با آن مواجه بودند، متفاوت شده است. نیروی انسانی بعنوان محور توسعه در جامعه نقش محوری دارد و مشکلات مرتبط با سلامت افراد، سازمان‌های مرتبط را با چالش های بزرگی روبرو ساخته است. 

برگزاری بیستمین سمینار فیزیوتراپی تخصصی ستون فقرات این فرصت را پیش می‌آورد تا حضور صاحب‌نظران، متخصصان و علاقه مندان و ارائه تجربیات و نتایج مطالعات و تحقیقات آنان در مباحث و موضوعات ستون فقرات، زمینه های علمی لازم جهت بهبود وضعیت سلامت جامعه را فراهم ساخته تا از این راه در حد توان خود در مسیر رشد و تعالی کشور گام بردارند.

بيستمين سمينار فيزيوتراپى تخصصى ستون فقرات از روز چهارشنبه ۴ دیماه لغایت پنج‌شنبه ۵ دی‌ماه در دانشگاه علوم بهزيستى و توانبخشى، سالن کنفرانس شهيد احمدى روشن برگزار خواهد شد. این سمینار ویژه همکاران فیزیوتراپیست و دیگر رشته‌های حوزه توانبخشی و دارای امتیاز بازآموزی خواهد بود. در حاشیه سمینار نمایشگاه بزرگ تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی و کتاب‌های علمی و دانشگاهی برگزار شده و شرکت‌های وارد کننده و تولیدکننده، جدیدترین محصولات را برای بازدید متخصصین به نمایش خواهند گذاشت. این رویداد علمی فرصت مناسبی برای ارائه تازه‌ترین پژوهش‌ها، معرفى آخرين رويكردهاى ارزيابى و فيزيوتراپى مشكلات ستون فقرات، جمجمه و لگن خواهد بود.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3217 | کل بازدید : 103187 
دانشگاه علوم بهزیستی...مراکز پژوهشی دانشگاهمراکز درمانیگروه های آموزشیکتابخانه مرکزیتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved . دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی